Krievijā aizliegts iebraukt 1,5 miljoniem ārvalstniekuKrievija uz laiku aizliegusi vairāk nekā 1,5 miljoniem ārvalstnieku iebraukt valstī, vēsta ārvalstu mediji.

Krievija noteikusi pagaidu aizliegumu vairāk nekā pusotram miljonam ārvalstu pilsoņu iebraukt valstī tās likumu pārkāpšanas dēļ, un 500 no viņiem tas aizliegts uz mūžu

"Iebraukšanu valstī migrantiem likumpārkāpējiem aizliedz uz trim, pieciem vai 10 gadiem,” sacīja Federālā migrācijas dienesta pārstāvji, norādot, ka šobrīd apmēram 500 migrantiem likumpārkāpējiem iebraukšana Krievijā ir slēgta uz visiem laikiem

Dienests norāda arī uz dažādiem gadījumiem, kad tiesa pieņem lēmumu ievietot ārzemniekus, kas pakļauti administratīvai izraidīšanai vai deportācijai, īpašās pagaidu aizturēšanas iestādēs. Pērn 77 iestādēs tika ievietoti apmēram 38 tūkstoši cilvēku; lielākā daļa no viņiem jau ir nosūtīti uz dzimteni.

Jau vēstīts, ka Maskava paplašināja savu aizliegumu nevis tikai uz personām, bet arī uz valstīm un uzņēmumiem. Krievija pirms pāris mēnešiem noteica aizliegumu atsevišķiem pārtikas produktiem no Eiropas Savienības un citām valstīm, tādējādi ierobežojot liellopu gaļas, cūkgaļas, putnu gaļas, piena un zivju produktu, augļu un dārzeņu importu. Krievijā aizliegts ievest mazgāšanas līdzekļus un mazgāšanas šķidrumus, kā arī Nīderlandes ziedus. Nesen šiem aizliegumiem pievienojušās arī ārvalstu X-ray iekārtas, Polijas zivis un pat prezervatīvus.
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress