Krievija nosaka papīru izstrādājumu un poligrāfijas materiālu importa aizliegumuKrievija turpina uzlabot iekšzemes ražošanu un noteikusi pagaidu eksporta aizliegumu papīra pārstrādei.

Krievija noteikusi pilnīgu eksporta aizliegumu papīra pārstrādei uz laiku līdz četriem mēnešiem. Saskaņā ar amatpersonu sacīto, pasākuma mērķis ir uzlabot papīra pārstrādi Krievijā un palielināt tā atgūšanas ātrumu.

Par lēmumu, kas turpmāk aizliedz importēt dažāda veida papīru un drukas materiālus, otrdien paziņojusi Ekonomikas ministrija. Lēmums paredz samazināt dažādu papīru izstrādājumu un poligrāfijas materiālu importu, savukārt pavisam aizliegts tiek kartona papīrs.

Tiek pieļauts, ka Krievijas aizliegums tiek vērts pret Ukrainu, jo tā ir lielākā importēja, kas parasti veicina vairāk nekā 60% no eksporta papīra vai kartona pārstrādes Krievijā.

Pagaidu aizliegums stāsies spēkā no oktobra otrās nedēļas.

Jau vēstīts, ka Maskava paplašināja savu aizliegumu atsevišķiem pārtikas produktiem no Eiropas Savienības un citām valstīm, tādējādi ierobežojot liellopu gaļas, cūkgaļas, putnu gaļas, piena un zivju produktu, augļu un dārzeņu importu. Krievijā aizliegts ievest mazgāšanas līdzekļus un mazgāšanas šķidrumus, kā arī Nīderlandes ziedus.

Virkni aizliegumu Krievija skaidro ar valsts vēlmi uzlabot iekšzemes ražošanu un samazināt importētās preces.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress