Latvijas uzņēmumi turpina aktīvi pieteikties konkursam “Latvijas Eksportprece 2015″Latvijas uzņēmumi arvien aktīvāk izrāda interesi dalībai konkursā “Latvijas Eksportprece 2015”, ko organizē Latvijas Eksportpadome ar mērķi paust atzinību, novērtēt un vēlreiz atgādināt par Latvijā esošiem un strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, tādējādi nesot Latvijas vārdu pasaulē. Cerībā iegūt atzinību un godalgoto balvu, savu dalību konkursam ir paspējuši pieteikt vairāki uzņēmumi, kuri ar savu produkciju iepriecina ne vien vietējos iedzīvotājus, bet arī cilvēkus visā pasaulē.

Vieni no pašiem pirmajiem uzņēmumiem, kas šogad ir pieteikuši savu dalību konkursam burtiski pirmajās dienās, ir pērnā gada laureāts “Tonus Elast”, kura kvalitatīvā produkcija jau gadiem ilgi kalpo cilvēku veselībai un ir pieprasīta ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs, lielākais sveču ražotājs Baltijā – "Baltic Candles", kurš 99% no savas produkcijas eksportē, kā arī maizes un konditorejas izstrādājumu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums "Vidzemes maiznīca".

Kā norāda “Tonus Elast” valdes priekšsēdētāja Dace Mihņenoka, dalība konkursā "Latvijas Eksportprece 2015" ir lieliska iespēja pierādīt sava uzņēmuma vērtību un kvalitāti. "Jau iepriekšējā gadā, saņemot atzinību, paši sākām apzināties, ka mūsu darbības virziens ir uz pareizā ceļa – sapratām, ka esam vajadzīgi gan Latvijai, gan citām valstīm. Jāpiemin, ka konkursa ietvaros ieguvām palīdzību mārketinga jomā, piemēram, gūstot popularitāti medijos un uzrunājot plašāku skaitu klientu. Visas šīs iegūtās priekšrocības vēlamies arī šogad, tādēļ pat ilgi nedomājot pieteicāmies atkārtoti".

Atzinību par "Latvijas Eksportprece 2015" izteica arī sveču ražotājs "Baltic Candles", piebilstot, ka šī ir lieliska iespēja, lai pierādītu savas spējas eksporta nozarē. Arī A/S „Vidzemes maiznīca” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte apstiprina konkursa vērtību, izsakot gandarījumu, ka jau otro gadu uzņēmums ir konkursa dalībnieks. "Ir grūti aprakstīt, cik vērtīga pieredze ir gūta, piedaloties Latvijas Eksportpadomes konkursā, taču skaidrs ir viens – ar konkursa palīdzību ir sasniegti dažādi ieguvumi, mērķi un uzrunāta plašāka publika. Pēc dalības konkursā uzņēmums ir sācis strādāt vēl efektīvāk un rūpīgāk, tieši piešķirto balvu dēļ, ko ļoti novērtē ārzemju partneri. Dalība "Latvijas Eksportprece 2015" sniedz patiesu prieku, motivāciju un ticību saviem spēkiem".

Par uzņēmumu produkciju un izteikto vēlmi piedalīties konkursā ir gandarīts arī Latvijas Eksportpadomes projektu direktors Jānis Āboliņš, kurš ir pārliecināts, ka Latvijā ir uzņēmumi, kuri patiešām ir konkurētspējīgi visā pasaule – tiem vajag tikai mazliet palīdzības sevi pierādīt. "Dzīvē pastāv situācijas, kad uzņēmuma produkcija ir visaugstākajā līmenī, tāpat kā viņa vēlme iegūt atzinību, taču reizēm nav pietiekama atbalsta, lai to īstenotu. Tieši tādēļ tiek rīkots šis konkurss, lai slavas virsotnē celtu patiešām labākos un eksportspējīgākos Latvija uzņēmumus, sniedzot tiem dažādas priekšrocības, kā apliecināt savus spēkus".

Latvijas Eksportpadome gada balvu „Latvijas Eksportprece 2015” organizē, lai vienlaikus novērtētu uzņēmumu sniegumu un ieguldījumu savā un visas valsts attīstībā, kā arī lai dotu iespēju uzņēmumiem iegūt papildu atbalstu eksporta un uzņēmējdarbības kopumā veicināšanai. Konkursa laureātiem būs iespēja saņemt ne tikai balvu, bet arī reklāmas un publicitātes iespējas „Latvijas Eksportpadomes” informatīvo atbalstītāju medijos, tiks dota iespēja izmantot konkursa „Latvijas Eksportprece 2015″ laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos. Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota digitālajā albumā “Latvia Export”.

Pieteikties dalībai konkursā “Latvijas Eksportprece 2015″ tiek aicināts ikviens uzņēmums, kas Latvijā ražo produktus ne vien vietējam, bet arī starptautiskam tirgum.

Plašāka informācija un pieteikuma forma: http://fluidsurveys.com/s/latvijas-eksportprece/

 

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress