Nedēļas izskaņā gaidāms samērā silts laiks, bet nākamnedēļ kļūs aukstāksLatvijā arvien spēcīgāk nostiprinās rudens un gaisa temperatūra turpina pazemināties. Nedēļas izskaņā gaidāms samērā silts laiks, savukārt jau nākamnedēļ gaiss kļūs dzestrāks, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Neraugoties uz to, ka piektdienas rīts būs apmācies, būtiski nokrišņi nav gaidāmi un dienā mākoņu kļūs arvien mazāk. Pūtīs brāzmains dienvidrietumu vējš ar ātrumu 10-14 metri sekundē. Termometra stabiņš sasniegs +14..+19 grādus.

Apmācies laiks saglabāsies arī brīvdienās, taču lietus nav gaidāms. Gaisa temperatūra sestdienas naktī sasniegs +6...+11 grādus, savukārt dienā gaiss iesils līdz +15..+19 grādiem.

Līdzīgi laikapstākļi saglabāsies arī svētdien, taču nakts uz nedēļas noslēdzošo dienu būs daudz dzestrāka un gaisa termometra stabiņš noslīdēs līdz +4..+9 grādiem.

Nākamās nedēļas sākumā gaisa temperatūra pazemināsies un būtiski aukstāks kļūst sākot no trešdienas, kad dienā gaiss iesils vien līdz +6..+11 grādiem. Nokrišņi nav gaidāmi, uzlīs vien nedēļas otrajā pusē.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress