Par “Latvijas Gāze” vadītāju kļūst ekspremjers Aigars KalvītisPar Latvijas dabasgāzes apgādes kompānijas "Latvijas Gāze" (LG) valdes priekšsēdētāju kļuvis ekspremjers Aigars Kalvītis.

Jau pāris nedēļas iepriekš sabiedrībā izskanēja ziņas par to, ka par LG vadītāju varētu kļūt Aigars Kalvītis, kurš atzīts par piemērotāko kandidātu atbildīgajam amatam. Neraugoties uz to, ka pats ekspremjers nesteidzas šīs ziņas apstiprināt, to neoficiāli izplatīja gan kompānijas padomes priekšsēdētāja vietnieks Juris Savickis, gan ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Tagad kļuvis zināms, ka bijušais ekspremjers Aigars Kalvītis atzīts par piemērotāko kandidātu no 30 amatam atlasītajiem. Šo jaunumu apstiprina arī pats jaunieceltais LG valdes priekšsēdētājs, norādot, ka pieņemt šo darbu ir liels izaicinājums.

Kalvītis norāda, ka ņemot vērā , ka visā Eiropā notiek gāzes tirgus tirgus liberalizācija, tas ir arī ļoti atbildīgs postenis, kurš paredz lielus darbus nākotnē. Viņš uzsver, ka enerģētika vienmēr bijusi viņam tuva nozare un tieši personīgā interese kļuvusi par noteicošo jauna izaicinājuma pieņemšanai.

Jau vēstīts, ka ilggadējais LG vadītājs Adrians Dāvis šovasar pametīs uzņēmumu. Līdz ar viņu no uzņēmuma vadību pameta arī divi citi valdes locekļi - Aleksandrs Mihejevs un Anda Ulpe.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress