Pēc vairāk nekā gada meklēšanas aizturēts Imantas pedofilsVairāk kā pēc gada meklēšanas izdevies aizturēt, tā dēvēto, Imantas pedofilu, pirmdien LNT raidījumam "900 sekundes" apstiprināja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Ministrs pastāstīja, ka Imantas pedofils aizturēts pagājušajā nedēļā, taču plašāku informāciju par noziedznieka aizturēšanās apstākļiem nevarēja sniegt, norādot, ka pirmdienas pēcpusdienas gaidāma preses konference, kurā tad arī sekos plašāka informācija no policijas.

"Varu apliecināt, ka aizturētais ir pietiekami jauns cilvēks," sacīja Kozlovskis, norādot, ka policijai izdevies noziedznieku izskaitļot un aizturēt, piebilstot, ka tas nav noticis laikā, kad vīrietis veicis jaunu noziegumu.

Ministrs norāda, ka šoreiz policistiem ir pārliecība, ka aizturētais ir tieši meklētais Imantas pedofils.

Kozlovskis informēja, ka šim cilvēkam draud reāls cietumsods, norādot, ka "policija savu darbu jau ir paveikusi un cer, ka tiesa izdarīs savu darbu.".

Jau vēstīts, ka Imantas pedofils 2014. gada pavasarī Imantā daudzdzīvokļu namu liftā un kāpņu telpās veica netiklas darbības ar vairākām mazgadīgām meitenēm. Tāpat, iespējams, pavasarī nebija pastrādāti vienīgie viņa noziegumi- Imantas pedofils arī oktobrī veica seksuāla rakstura uzbrukumu 13 gadus vecai meitenei.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress