Putnu fabrika „Lielzeltiņi” gatavojas atlaist teju 130 darbiniekusSaistībā ar sākto reorganizāciju darbu, Lietuvas holdingam "Linas Agro Group" piederošā putnu gaļas ražotne "Lielzeltiņi" gatavojas atlaist teju 130 darbiniekus, trešdien vēstī LTV raidījums "Rīta Panorāma".

Uzņēmuma vadītājs Andris Vilcmeiers telefonsarunā LTV apliecina, ka darbinieku atlaišana saistīta ar ražotnes reorganizāciju, kura paredz abos uzņēmumos izaudzētos mājputnus kaut vienuviet, pārceļot Bauskas kautuvi uz Ķekavu.

"Visiem 124 "Lielzeltiņu" kautuves darbiniekiem ir piedāvāts pāriet darbā uz kautuvi Ķekavā, kurā vajadzīgi cilvēki. Taču objektīvu iemeslu dēļ mēs saprotam, ka ne visi cilvēki varēs piekrist un pāriet," sacīja Vilcmeiers.

Viņš skaidroja, ka darbinieki ir pabrīdināti par izmaiņām un tie darbinieki, kas nepiekritīs pāriet uz darbu Ķekavā, tiks izmaksāta kompensācija likumā noteiktajā kārtībā. Plānotās izmaiņas sāksies ar augustu.

SIA "Lielzeltiņi" ir viens no vadošajiem vietējiem putnu gaļas ražošanas un pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Kopš 2013.gada nogales uzņēmums pieder Lietuvas holdinga kompānijai "Linas Agro Group", kas apvieno 35 uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Dānijā.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress