Šovakar tiks atklāta “Baznīcu nakts”Šovakar, 6. jūnijā, plkst. 18:00 Sv.Ģertrūdes baznīcā tiks atklāta "Baznīcu nakts". Pasākumu atklās mācītājs Krists Kalniņs.

Pasākumā uzstāsies starptautiski atzītā vokālā grupa "Latvian Voices", mūziķi Goran Gora, ansamblis "Anima Solla", tenori Ingus Pētersons un aktieri Juris Hiršs, ģitārists Kaspars Zemītis un citi.

Nakts programmā, kas ilgs sešas stundas, līdzās muzikāliem priekšnesumiem un ērģeļu skaņām būs iespēja redzēt arī smilšu kino, piedalīties ekskursijās pa baznīcu mācītāju pavadībā un pavadīt laiku lūgšanās.

Kā norāda pasākuma organizatori, Baznīcu nakts būs ceļojums pa Rīgas dievnamiem. Tas aicinās ikvienu cilvēku iepazīt to garīgi pacilājošo skaistumu, ko pauž baznīcu arhitektūra, māksla un mūzika līdz pat skaistumam, ko cilvēks sastop, kad sajūt Dieva klātbūtni, esot klusumā, apcerē un lūgšanā sveču gaismā.

Pasākuma "Baznīcu nakts" ietvaros būs iespēja apmeklēt 42 baznīcas.

"Rīgas satiksme" nodrošinās atsevišķu sabiedriskā transporta maršrutu kursēšanas laiku aptuveni līdz plkst. 00.30 no pilsētas centra.

Pasākumu "Baznīcu nakts" var apmeklēt bez maksas.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress