Speciālisti: Vēsā laikā ādas veselībai jāpievērš īpaša uzmanībaRudens pamazām piesaka sevi visā krāšņumā un drīz daba priecēs ikvienu ar gleznainām ainavām un tradicionālo zelta lapkriti. Un līdzīgi kā mainās gadalaiks, mainās arī daiļā dzimuma pārstāvju prioritātes skaistumkopšanā. Iestājoties drēgnam un vēsam laikam, daudz lielāka uzmanība tiek pievērsta ādas un ķermeņa kopšanai. Kā atzīst skaistuma un veselības centra “Adoria” kosmetoloģes, skaista āriene, kopts ķermenis un iekšējā harmonija ir svarīgas sastāvdaļas sievietes labsajūtai ikvienā gadalaikā, tomēr aukstais laiks izdara savas korekcijas skaistumkopšanas tendencēs un daudz svarīgāk ir parūpēties tieši par ķermeņa un sejas ādas veselību.

"Neatkarīgi no ādas stāvokļa un sievietes vecuma, vēsais laiks un vējš būtiski ietekmē mūsu ādas stāvokli. Rudens laikā āda tiek piekļauta mikroklimata maiņām un āda kļūst sausa, veidojas apsārtumi un var notikt ādas lobīšanās. Ja vasaras laikā rūpes par ādu bija daudz vienkāršas, pateicoties tam, ka mūs ik pa brīdim lutināja saules gaisma, tad kļūstot aukstām arī ādas veselības stāvoklis pasliktinās, aukstā gaisa ietekmē saņemot mazāk barības vielas,” norāda skaistumkopšanas centra kosmetoloģes.

Lai palīdzētu sagatavoties rudenim un ziemas sezonai, “Adoria” piedāvā īpaši katrai sastādītu procedūras plānu sejas un ķermeņa kopšanai ar 20%- 30% atlaidi. Kā uzsver centra kosmetoloģes, individuālais procedūru plāns palīdzēs sagatavot ādu un ķermeni gaidāmajam aukstam, gan piemeklēs labāko risinājumu katrai situācijai.

“Rudens un ziema ir īpaši piemērots laiks, lai sakoptu un atjaunotu problemātisku un nogurušu ādu. Tas ir īstais laiks, lai veiktu dažādas ķermeņa un sejas procedūras, atļautos sevi palutināt ar maskām, kā arī izraudzītos katram ādas tipam piemērotāko sejas kopšanas līdzekli. Lai atvieglotu sev gatavošanos procesu, būtu ieteicams sākt ar kosmetologa konsultāciju, lai izvēlētos ādas stāvokli atbilstošu procedūru plānu un secību. Jo tikai šādā veidā ir iespējams prognozēt vēlamos rezultātus un noteiktā laika posmā tos arī sasniegt,” stāsta “Adoria” kosmetoloģes.

Skaistai un veselīgai sejas ādai tiek piedāvātas sejas maskas ar dažādām iedarbībām – atsvaidzinošās, ārstnieciskas, barojošas, mitrinošas, pretgrumpu, tonizējošas, vitaminzētas u.c. Kā atzīst centra kosmetoloģes, sejas maskas ir ļoti noderīga procedūra, kas palīdz atjaunot nogurušu, sausu un nelabvēlīgu laiku apstākļu skartu ādu. Sejas maskas efektīvi iedarbojas uz ādu un atkarībā no katras sievietes vajadzības, mitrina vai sausina ādu, un tās var izmantot jebkuras ādas tipa īpašnieces.

Tāpat veselības un skaistuma centrs piedāvā arī sejas kosmetoloģisko masāžu, kā arī cita veida masāžas, piemēram, problēmzonu terapeitisko masāžu, vispārējo ķermeņa masāžu, relaksējošo pēdu masāžu, galvas masāžu, grūtnieču masāžu, kā arī kosmētiskās masāžas – pretcelulīta masāžas u.c.

Adoria kosmetoloģijas centrs parūpēsies, lai Latvijas sievietes izskatītos un justos vēl skaistākas un laimīgākas, piedāvājot plaša klāsta kosmetoloģijas pakalpojumus. Permanentā un ārstnieciskā kosmetoloģija, pīlings, mezoterapija, skābekļa kosmetoloģija, dažādu zonu vaksācija un aparātprocedūras ir tikai daļa no pakalpojumu klāsta, ko piedāvā profesionāli kosmetologi.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress