Ukrainā miris Donbasa kaujinieks no LatvijasUkrainā, teroristu rindās karojošs, kritis kaujinieks no Latvijas, vēsta vietne "psb4ukr.org", kura ir Ukrainas konfliktam veltīta mājaslapa.

Vietnē tiek apkopoti dati par Ukrainā karojošiem ārvalstu kaujiniekiem- tajā minēts arī kaujinieks Kušnirs Rodions, kuru sociālajos tīklos var atrast ar vārdu Deniss Morozovs. Par viņa dzīvesvietu norādīta Rīga- viņa publicētajos attēlos vīrietis ir redzams gan Rīgā, gan karojot Donbasā.

Morozova jeb Rodiona vārds parādās arī vietnē "gruz200.net", kurā tiek apkopota informācija par Ukrainā karojošajiem krievu karavīriem, kuri ir ievainoti, sagūstīti vai nogalināti.

Vietnē "lostivan.com" ievietota fotogrāfija ar Morozova bildi un aprakstu, ka viņš ir miris drosmīgā nāvē lidostā, aizstāvot mierīgos Donbasa iedzīvotājus no fašistiem. Par nāves iemeslu minēts lodes šāviens sirds apvidū. Vēl aprakstā teikts, ka Rodions miris vien 25 gadu vecumā- 2015. gada 21. janvārī.

Drošības policija vēl nesniedz ziņas, vai tās rīcībā ir informācija par Rodiona darbībām.

Kā iepriekš ziņojām, DP joprojām izmeklē kriminālprocesu, kuru uzsāka pēc tā, ka trīs Ludzas iedzīvotāji ievietoja internetā video ar publisku aicinājumu doties uz Ukrainu palīdzēt pašpasludinātās "Luhanskas tautas republikas" kaujiniekiem. Līdz šim noskaidrots, ka divi no video redzamajiem vīriešiem ir Latvijas pilsoņi, savukārt viens- nepilsonis.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress