Vējonis atzīst, ka, visticamāk, nepiedalīsies Valsts prezidenta vēlēšanas otrajā kārtāAizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, visticamāk, otrās kārtas vēlēšanās nekandidēs, šorīt intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" atzina ministrs.

"Ja nevienam no četriem prezidenta kandidātiem nav vairākuma Saeimas deputātu vidū, kas nozīmē, ka cīņa būs interesanta un rezultāts nav prognozējams," atzina ministrs.

"Ja es neesmu guvis atbalstu pirmajā kārtā no deputātiem, tas nevairo cerības otrajā kārtā iegūt vairāk balsu. Līdz ar to es ļaušu citiem piedalīties," savas izredzes komentēja Vējonis, apliecinot, ka gatavs piedalīties visās Valsts prezidenta vēlēšanu kārtās 3.jūnijā, taču, ja tiks rīkota jauna vēlēšanu kārta, viņš tajā nepiedalīsies.

Vējonis atzina, ka līdz šim ticies gan ar"Vienotības" un "Saskaņas" deputātiem un savu atbalstu vēlēšanās viņam paudusi Zaļo un Zemnieku savienība un daļa "Vienotības" deputāti.

"Balsošana radīs, kā sadalīsies balsis tajā brīdī, kad citi kandidāti nepiedalīsies nākamajā kārtā," sprieda Vējonis, piebilstot, ka, ja opozīcijas virzītie kandidāti netiks otrajā kārtā, tad viņi neatbalstīs nevienu.

Jau iepriekš Vējonis akcentējis, ka viņa prioritātes Valsts prezidenta amatā būtu nacionāla vienotība, nacionālā pašapziņa un patriotisms un sociālais taisnīgums.

Līdz šim Valsts prezidenta amatam oficiāli izvirzīti divi kandidāti, tai skaitā, partijas “Saskaņa” virzītais kandidāts Sergejs Dolgopolovs un Latvijas Reģionu apvienības kandidāts Mārtiņš Bondars.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress