Visas pokera kombinācijas un skaidrojumiPiecu kāršu pokers bieži tiek uzskatīts par vienu no visvieglāk apgūstamajiem veidiem. Tomēr Jums ir jāpārzina pokera kombinācijas, un mēs Jums palīdzēsim tās iemācīties!

Lai uzvarētu pokera spēlē, ir jāpārspēj pretinieka kombinācija – tai ir jābūt stiprākai. Tas ir saistīts ar zināmu stratēģiju, taču, ja Jūs nepārzināsiet visas kombinācijas, nevarēsiet spēlēt pilnvērtīgi. Tāpat kā, ja, piemēram, nezināsiet spēļu bonusu iespējas, kā bezmaksas griezieni registrejoties.

Iespējamās pokera kombinācijas

1. Royal Flush

Šī ir visspēcīgākā pokera kombinācija, ko varat savākt, un tā pārspēj visas pārējās pokera kombinācijas. Šādas kombinācijas iegūšanas izredzes ir ļoti niecīgas, taču iespējamas! Lai iegūtu Royal Flush, Jums ir nepieciešams vienas krāsas un simbola dūzs, karalis, dāma, kalps un desmitnieks.

2. Straight Flush

Vēl viena laba pokera kombinācija ir Straight Flush - tā var nebūt kombinācija, kuru Jūs iegūstat reti, taču tik un tā ir jāpacenšās. Ja Jums ir Straight Flush un Jūs pārspēj Royal Flush, tas ir viens neveiksmīgs raunds. Straight Flush ir kombinācija, kurā ir piecas vienas krāsas kārtis secīgā secībā. Piemēram, pīķa 10, 9, 8, 7 un 6.

3. Four of a Kind (Četri vienādi)

Tā ir pokera kombinācija, kurā ir četras vienādas kārtis un viena cita kārts. Piemēram, 4 kungi un liekā kārts pīķa 4.

4. Full House

Jums būs nepieciešama kombinācija, kurā ir trīs vienāda simbola kārtis un divas citas kārtis. Piemēram trīs 7 un 2 dāmas.

5. Flush

Flush ir vēl viena lieliska pokera kombinācija! Lai pokera spēlē iegūtu "Flush", Jūsu rokās ir jābūt piecām viena simbola kārtīm, taču tām nav jābūt secīgā secībā. Piemēram, ercena kalps, dāma, 9, 8 un 7.

6. Straight

Straight ir zemāka kāršu kombinācija par Flush, un Jūsu rokās ir jābūt piecām kārtīm skaitļu secīgā secībā. Tomēr tām nav jābūt vienas krāsas un simbola kārtīm. Piemēram Jums var būt pīķa 10, kārava 9, krieva 8, ercena 7 un kārava 6.

7. Three of a Kind (Trīs vienādās kombinācijās)

Ja Jums ir trīs vienādās vērtības kārtis un divas kārtis ar citu vērtību. Lai kāds varētu pārspēt šo kombināciju, viņam ir nepieciešama Straight kombinācija. Piemēram, Jums var būt 3 kalpi un dūzis, un piecinieks.

8. Two Pairs (Divi pāri)

Jums jābūt divām vina simbola kārtīm un divām cita simbola. Atlikušā kārts ir pavisam cita simbola. Piemēram, Jums viens dūzis ercena un otrs pīķa, viens septiņnieks kārava un otrs pīķa, atlikusī kārts ir krieva kungs.

9. One Pair (Viens pāris)

Viena pāra kombinācija var nešķist daudz, taču tā tomēr ir viena no pokera uzvarētāju kombinācijām. Lai iegūtu vienu pāri, Jums ir nepieciešams vienādas vērtības kāršu pāris. Pārējām trim kārtīm ir jābūt atšķirīgas vertības. Piemēram, Jums ir divi 10, kur viens ir krieva un otrs ir pīķa, atlikušās kārtis ir pīķa 2, krieva 3 un ercena 6.

10. High Card

High Card ir viena no sliktākajām pokera kombinācijām, ko Jūs varat savākt. Jūsu rokās nebūs neviena pāra. Tajā būs viena augsta kārts, piemēram, dūzs.

Vai kaut kas var pārspēt 4 dūžus?

Ja diviem spēlētājiem ir četras vienādas kārtis, uzvar tas, kuram ir augstākas kārtis, tātad četri dūži vienmēr uzvarēs. Četri dūži tomēr joprojām nevar pārspēt Straight Flush vai Royal Flush.

Pokers ir spēle, kuras apgūšanai nepieciešams laiks. Pasaulē slavenākie spēlētāji nekļuva slaveni vienas nakts laikā. Jums būs arī jāzaudē dažas pokera izspēles, lai dažas uzvarētu. Kā saka, prakse padara perfektu. Jāatzīst, ka daudzi izvēlas trenēties arī online, kā arī spēlēt citas spēles, lai iegūtu, piemēram, bonusus kā, piemēram, Olybet bezriska griezieni.

Mediju materiāls
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress