Zaļā partija Valsts prezidenta amatam virzīs Raimondu VējoniLatvijas Zaļā partija Valsts prezidenta amatam varētu virzīt aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, intervijā "Rietumu radio" atklāja Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks.

Silenieks intervijā radio norādīja, ka "Zaļo un zemnieku savienība" (ZZS) iekšējā sarunā vienojusies, ka visus iespējamos prezidenta amata kandidātus virzīs diskusijām

Silenieks atklāja, ka Zaļā partija no savas puses par Valsts prezidenta amata kandidātu varētu virzīt aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, lēmumu pamatojot ar to, ka viņam ir gana liela pieredze valsts pārvaldē un nesen Ordeņu kapituls viņam piešķīris Triju Zvaigžņu ordeni par ieguldījumu vides aizsardzībā un par viņa darbību kā vides ministram.

"Raimonds Vējonis ir sevi labi pierādījis un nav šaubu, ka viņu nav tik viegli ietekmēt. Viņš pastāv uz saviem principiem un viedokļiem," izvēli argumentēja Silenieks.

Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs gan atturējās vērtēt Latvijas Zemnieku savienības iepriekš nosauktos potenciālos kandidātus, norādot, ka gan jau arī Liepājas partijai un "Latvijai un Ventspilij" būs kāds piedāvājums un kad visi kandidāti būs zināmi, tad arī notikšot to izvērtēšana.

Jau vēstīts, ka Latvijas Zemnieku savienības valdes sēdē nosaukusi trīs iespējamos Valsts prezidenta amata kandidātus, tai skaitā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Jelgavas mērs Andris Rāviņš un labklājības ministrs Uldis Augulis.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress