ES atcels sankcijas pret Krieviju pēc Minskas līguma īstenošanas, norāda ministrsEiropas Savienība (ES) atcels sankcijas pret Krieviju tikai tad, kad būs vērojama pozitīva attīstība, īstenojot Minskas līgumu, svētdien paziņojis Austrijas ārlietu ministrs Sebastiāns Kurcs.

"Sankcijas varētu beigties tikai tad, ja būs vērojama pozitīva attīstība. Mēs esam apņēmušies, ka tiks pildīta Minskas vienošanās, un ceram, ka tā būs iespējams sasniegt pamieru un visus punktus, kas līgumā tika apspriesti," sacīja Kurcs.

Viņš piebilda, ka Austrija vienmēr ir atbalstījusi ES nostāju sankciju jautājumā, taču vienlaikus uzskata, ka ES būtu jāuztur dialogs ar Maskavu.

"Mēs domājām, ka vienmēr ir nepieciešams sazināties ar Krieviju, lai mēģinātu vienoties un tādējādi rast mierīgu risinājumu Ukrainas konfliktam," sacīja Kurcs.

Jau vēstīts, ka 22. jūnijā stājās spēkā Eiropas Savienību (ES) līderu lēmums, kas paredz, ka ekonomiskās sankcijas pret Krieviju būs spēkā līdz 2016.gada janvārim, kad paredzēts pilnībā īstenot Minskas pamieru.
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress