Krievija aizliedz zivju produktu importu no četriem Latvijas uzņēmumiemKrievijas veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests “Rosseļhoznadzor” apturējis zivju produkcijas importu no četriem Latvijas uzņēmumiem, pirmdien pavēstīja Krievijas galvenais sanitārais ārsts Anna Popova.

“Zivju konservu imports ir apturēts un lēmums noteikt produkcijas aizliegumu stāsies spēkā līdz ar šī gada 1. augustu. Mēs šobrīd runājam par četriem Latvijas uzņēmumiem,” sacīja Popova.

Viņa skaidroja, ka šis lēmums pieņemts pamatojoties uz no Valsts sanitārās uzraudzības pārvaldes saņemtajiem rezultātiem, kas liecina, ka nav ievēroti virkne patērētāju tiesību aizsardzības likumu.

“Vairākās pārbaudēs par zivju konserviem atklāta virkne pārkāpumu tiesību aktos,” sacīja Popova, norādot ka pārkāpumi ietver etiķetes un masu saturu, kas neatbilst prasībām, kā arī pārkāpumi konstatēti enerģijas vērtību rādījumos.

Jau vēstīts, ka Krievijas federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests “Rosseļhoznadzor” no ceturtdienas, 4. jūnija, oficiāli aizliedzis zivju un zivju produkciju, tai skaitā šprotu un brētliņu konservu, importu no Latvijas un Igaunijas.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress