Krievijas varasiestādes iznīcina 470 kilogramus kontrabandas sieruKrievijas varasiestādes iznīcinājušas 470 kilogramus kontrabandas sieru, kas ticis ražots no Rietumvalstu izcelsmes sastāvdaļām.

Krievijas policija otrdien aizturējusi starptautisku kriminālu bandu, kas saražojusi sieru no Rietumvalstu izcelsmes sastāvdaļām 27 miljonu eiro vērtībā.

Sakarā ar siera ražošanu aizturēti seši cilvēki, kuriem var tikt izvirzītas apsūdzības par krāpšanu un draudēt cietumsods līdz pat desmit gadiem.

Policijai gan nav izdevies novērst siera pārdošanu, kura ar viltotu marķējumu nonākusi pārtikas veikalos Sanktpēterburgā, kā arī Maskavas un Ļeņingradas apgabalos.

Cilvēki tiek aicināti ziņot par nelegālo importu vai pārdošanu, kā arī tiem ieteikts nelietot sankcijām pakļauto pārtiku, uzsverot, ka tā varot būt bīstama.

Kā zināms, pēdējo nedēļu laikā Maskava ir izdevusi rīkojumu iznīcināt tonnām sieru un citus pārtikas produktus, tostarp bekonu, nektarīnus, persikus un tomātus.

Tas noticis atsaucoties uz Krievijas prezidenta Vladimira Putina rīkojuma,kas paredz pagarināt pārtikas embargo līdz 2016. gada 5. augustam, tādējādi ierobežojot liellopu gaļas, cūkgaļas, putnu gaļas, piena un zivju produktu, augļu un dārzeņu importu no Rietumvalstīm.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress