“Liepājas metalurgam” būs jauna vadība, atklāj SesksLiepājas metālapstrādes uzņēmumam "KVV Liepājas metalurgs" (KVV) mainīsies vadība, pirmdien intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" atklāja Liepājas mērs Uldis Sesks.

Liepājas mērs intervijā pastāstīja, ka īpašnieku maiņa uzņēmumam nav bijusi tik veiksmīga, kā valdība cerējusi, norādot, ka ražošana "Metalurgā" norit bez problēmām, taču grūtības sagādā produkcijas noieta tirgus atrašana.

"Uzņēmuma īpašnieki sola valdībai iesniegt biznesa plānu, bet parasti jau biznesa plānu izstrādā pirms sākt ražošanu," uzsver Sesks.

Sesks atteicās komentēt, vai investoru izvēle bijusi veiksmīga, norādot, ka to radīs laiks - vai jaunie īpašnieki spēs veiksmīgi darbināt uzņēmumu un atrast jaunus noieta tirgus. Vienlaikus viņš norāda, ka dažas problēmas nāksies risināt arī valdībai, tai skaitā energoresursu cenu.

"Šobrīd ir atstādināti uzņēmuma vadītāji un zinu, ka arī valdes priekšsēdētājs šajā nedēļā iesniegs atlūgumu.Acīmredzot tur būs cita komanda, kura tad strādās savādāk," atklāja Sesks, norādot, ka rīcības no KVV vadības puses ir bijušas neprofesionālas.

Jau vēstīts, ka “KVV Liepājas metalurgs” 19.maijā paziņoja, ka ir spiests sašaurināt ražošanu tērauda kausēšanas cehā. Uzņēmums to skaidro ar produkcijas lielo pašizmaksu, kas savukārt apdraud konkurētspēju gan Eiropas Savienības, gan citu pasaules reģionu tirgos.
Lielu triecienu finanšu krīzē ietekmējis arī obligātais iepirkuma komponentes maksājums un produkcijas pašizmaksas, kas kopumā varētu veidot aptuveni 12 miljonus eiro gadā.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress