Nākamnedēļ laiks kļūs par pāris grādiem siltāksRudens sals daudzus pārsteidzis nesagatavotus, taču, kā liecina pašreizējās sinoptiķu prognozes, nākamnedēļ naktis būs siltākas un pēcpusdienās gaisa termometra stabiņš pakāpsies par pāris grādiem augstāk.

Šonedēļ daudzviet Latvijā laboti aukstuma rekordi - 7. oktobrī zemākā gaisa temperatūra reģistrēta Jaunpiebalgas novada Zosēnos, kur termometra stabiņš noslīdēja līdz -7 grādiem. Savukārt 8. oktobrī Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra pazeminājusies līdz -2..-6 grādiem, un daudzviet, tostarp galvaspilsētā, pārspēts 8.oktobra aukstuma rekords. Arī šī piektdiena nav bijusi izņēmums un Ainažu, Salacgrīvas, Alojas, Limbažu, Saulkrastu, Siguldas, Cēsu un Vangažu apkaimē gaisa temperatūra vietām noslīdējusi zem -6 grādiem.

Oktobrim netipiskais sals turpināsies arī šajās brīvdienās. Neskatoties uz to, ka naktis kļūs siltākas, dienās gaisa temperatūra aizvien turēsies +6...+10 grādu robežās.

Savukārt nākamajā nedēļā gaiss kļūs par pāris grādiem siltāks, it īpaši tas būs novērojams nedēļas otrajā pusē, kad gaisa termometra stabiņš paaugstināsies līdz +8...+ 12 grādiem.

Dienas lielākoties būs saulainas un mākoņi būs redzami tikai ik pa laikam, atnesos īslaicīgus nokrišņus, tai skaitā pirmās sniega pārslas.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress