No svētdienas pārtraukti tiešie lidojumi starp Krieviju un UkrainuSākot ar svētdienu pārtraukti visi tiešie aviolidojumi starp Krieviju un Ukrainu, kā rezultātā paredzams, ka spriedze, kas aizsākās līdz ar Krimas aneksiju, starp abām valstīm pieaugs.

Līdz ar aviolidojumu aizliegumu Krievijas-Ukrainas robežu turpmāk būs atļauts šķērsot tikai ar autotransportu vai vilcienu, kā arī lidojot caur citu valsti.

"Lidojumi ar visām aviosabiedrībām uz Krieviju un Ukrainu tika pārtraukti pēc Ukrainas valdības inicatīvas. Tas ir labs piemērs, kas parāda, ka Ukrainas augstākās amatpersonas cīnās pati pret saviem cilvēkiem. Trīs ceturtdaļas no pasažieriem bija ukraiņi," reaģējot uz aizliegumu, Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs raksta savā "Facebook" profilā.

Kā zināms, Krievija nesen paziņoja, ka no 25. oktobra slēgs savu gaisa telpu Ukrainas aviosabiedrībām, kā atbildi Ukrainai, kura “melnajā sarakstā” iekļāva vairākas Krievijas aviokompānijas.

Rīkojoties saskaņā ar Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva norādījumiem, federālā transporta aģentūra tika lūgta informēt Ukrainas aviosabiedrības, kas nodrošina lidojumus uz Krieviju, ka tām no 25. oktobra tiks aizliegts izmantot Krievijas gaisa telpu.

Uz Maskavas rīcību reaģējusi arī Ukraina, kas pieņēmusi identisku lēmumu – tā paziņojusi, ka sākot no 25. oktobra pārtrauks visus tiešos lidojumus no un uz Krieviju.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress