Ukrainas dzelzceļš piemēro sankcijas Krievijas kravas uzņēmumamUkrainas valsts dzelzceļa kompānija “Ukrzaliznytsya” otrdien paziņoja, ka apturēs sadarbību ar Krievijas dzelzceļa kravas filiāli, kā daļu no sankcijām pret Krieviju, saistībā ar Kremļa atbalstu separātistiem.

“Ukrzaliznytsya” neturpinās saņemt kravu un dzelzceļa vilcienus, kuri pieder Krievijas kravu dzelzceļa kompānijai “Freigt One” vai nu tās meitas uzņēmumiem,” teikts Ukrainas uzņēmuma paziņojumā.

“Ukrzaliznytsya” paziņoja, ka pašlaik Ukrainā ir vairāk nekā 2300 kravas vilcienu, kuri tiks nosūtīti atpakaļ uz Krieviju. Uzņēmums vēl atklāja, ka Krievijas dzelzceļa operatori līdz šim brīdim Ukrainā bija apstrādājuši 1,5 miljonus tonnas ar kravu jeb 0,6 procentus no valsts kopējā dzelzceļa kravu apgrozījuma.

Kijeva pagājušajā nedēļā piemēroja sankcijas vairāk nekā 90 Krievijas uzņēmumiem. Pagājušajā nedēļā Ukraina aizliedza Krievijas aviosabiedrībām, tostarp, “Aeroflot”, lidot uz Ukrainu no 25. oktobra, pamudinot Krieviju uzlikt līdzīgus ierobežojumus Ukrainas aviosabiedrībām.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress