Aizvadītās diennakts laikā ugunsgrēkos bojā gājuši četri cilvēkiAizvadītās diennakts laikā Latvijā ugunsgrēkos bojā gājuši četri cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Kopumā diennakts laikā, posmā no šī gada 15.septembra plkst. 6.30 līdz 16.septembra plkst. 6.30, dienests saņēma 33 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 21.19 VUGD saņēma izsaukumu uz Bauskas ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg neapsaimniekota divstāvu ēka 52m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā divi apmēram 55 un 60 gadus veci vīrieši. Plkst. 23.32 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt plkst. 00.40 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Mālu ielu Rīgā, kur dega kāda dārza māja. Ierodoties notikuma vietā, dārza māja dega ar atklātu liesmu 25m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā divi cilvēki. Plkst. 2.19 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī un no rīta ugunsdzēsēji glābēji devās uz četriem izsaukumiem saistībā ar degošām vieglajām automašīnām – naktī Tvaika ielā Rīgā 6m2 platībā dega divas vieglās automašīnas, Celtnieku ielā Ventspilī dega vieglā automašīna 4m2 platībā, Ikšķiles novadā 6m2 platībā dega vieglā automašīna un no rīta Rīgā Daugavgrīvas ielā vieglā automašīna arī dega 6m2 platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji arī devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, niedres, dārza māja un pirts.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress